Loading

W 2019 roku tak jak i w latach poprzednich organizatorem Prawniczych Targów Praktyk i Pracy jest:

bcslegal

BCSystems Sp. z o.o. to polska, certyfikowana firma doradcza, która powstała w 2006 roku. Firma prowadzi działalność w kilku segmentach oferując min. usługi: doradztwa personalnego, doradztwa biznesowego, obsługi marketingowej i wsparcia procesów biznesowych/HR w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne.

Segment BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory to część firmy oferująca usługi dla kancelarii i działów prawnych firm. W ramach segmentu firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie: doradztwa personalnego, doradztwa biznesowego i marketingu.

Segment ten odpowiada także za realizację projektów skierowanych do studentów i absolwentów prawa np. prawnicze targi praktyk i pracy, projekt „Zakręć w prawo”. W ramach tego segmentu posiadamy własne media skierowane do studentów prawa, absolwentów prawa, aplikantów i prawników: www.studentprawa.pl i www.karieraprawnika.pl.

Nasi Partnerzy oraz Konsultanci to cenieni na rynku eksperci, prelegenci i wykładowcy podczas najważniejszych i największych konferencji dotyczących zarządzania i rozwoju biznesu w branży prawnej.

Realizujemy projekt pro-bono, w ramach którego realizujemy bezpłatne dla uczestników szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

bcslegal 2018