Loading

BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Samorząd Studentów WPiA UW już po raz piąty zapraszają na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.

W dniach 17-18 marca 2015 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie w holu głównym oraz sali wystawienniczej nr 0.97 zaprezentują się wystawcy tegorocznej edycji. Będą to nie tylko prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, ale również firmy ściśle związane z branżą prawną.

17 marca – godz. 10.00-17.00
18 marca – godz. 10.00-15.00

V edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy – PODSUMOWANIE

>> GALERIA <<

Przed studentami i absolwentami prawa niepowtarzalna okazja spotkania się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskania aktualnych informacji na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Uczestnictwo w Targach daje możliwość poznania kancelarii oraz firm obecnych na polskim rynku. Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się z wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz kompetencyjnymi, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Dodatkowo podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy będą odbywały się:

  • szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków,
  • Symulacja Rozprawy Sądowej oraz Turniej Negocjacyjny,
  • konkursy z nagrodami organizowane przez Wystawców,
  • konsultacje i porady związane z karierą udzielane przez firmę BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory,€
  • testy sprawdzające poziom i umiejętności Legal English.

 
News:
Ponad 80 organizacji zaangażowanych w V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy – czytaj !

KRÓTKI PRZEWODNIK po V Prawniczych Targach Praktyk i Pracy

 

Zapraszamy również do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/newsletter. Będziemy w nim na bieżąco informować o wszelkich zmianach dotyczących Targów.

 

570 300