Loading

plakat 2012Po sukcesie I edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy w marcu 2012 roku zorganizowana została II edycja Targów.  Podobnie jak za pierwszym razem II edycja również cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów jak i absolwentów Wydziału Prawa i Administracji. W Targach wzieli udział studenci i absolwenci większości uczelni w całej Polsce.

 
Organizatorzy zadbali o to aby poza klasyczną formułą targów zapewnić studentom inne formy nauki i rozrywki. Zorganizowane zostały wykłady, szkolenia, wystąpiena specjalistów oraz konkursy i turnieje. Studenci chętnie brali udział w Turnieju Negocjacyjnym oraz Konkursie Fotograficznym. W turnieju udział wzięło dwanaście 3-osobowych drużyn. Turniej składał się z dwóch gier, do których uczestnicy otrzymywali scenariusze.

Konkurs fotograficzny polegał na przesłaniu przez studentów zdjęć z kategorii: Prawo w obiektywie, Portret Prawnika, Natura. Nagradzane były trzy miejsca na podium. Najlepsze fotografie zostały wywieszone w galerii fotografii podczas targów.