Loading

Organizatorami III Edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy byli:

 

BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory Sp. z o.o.

              bcslegal

BCSystems to polska firma doradcza, specjalizującą się  w usługach skierowanych do branży prawnej, zarówno do kancelarii jak i do działów prawnych firm. Firma BCSystems powstała w 2006 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija.

W zakres naszych usług wchodzą: rekrutacje (na wszystkie stanowiska), doradztwo personalne i bizendowe, Systemy Ocen Okresowych Pracowników, Badanie Satysfakcji Pracowników oraz Klientów, szkolenia zarówno zamknięte jak i otwarte, i wiele więcej…

Posiadamy także własne media w postaci portali internetowych, jak np. www.karieraprawnika.pl czy programy skierowane do studentów prawa np. www.zakrecwprawo.pl.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

 

42 ico


Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
to wydział o ponad 200-letniej tradycji. Jest jednym z największych i najlepszych wydziałów, kształcących przyszłych prawników w Polsce. Naszą pozycję na rynku edukacyjnym potwierdzają corocznie rankingi szkół wyższych, w których Wydział Prawa i Administracji UW znajduje się w ścisłej czołówce, a w Warszawie jest niekwestionowanym liderem. Obecnie na naszym Wydziale studiuje prawie 6500 studentów, ponad 1800 słuchaczy studiów podyplomowych oraz wykłada prawie 200. nauczycieli akademickich, w tym ponad 70. profesorów.

To tu w ramach sześciu instytutów najlepsi kształcą najlepszych. Kadrę profesorską na Wydziale Prawa i Administracji UW tworzą najwybitniejsi specjaliści z różnych dziedzin nauk prawnych. Naszymi wykładowcami są, m.in.: Sędzia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, były Prezes Trybunału Konstytucyjnego – prof. Marek Safjan, Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego – prof. Janusz Trzciński, Sędzia Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu – prof. Lech Garlicki, Prezydent m. st. Warszawy – prof. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezes Izby Cywilnej Sędzia Sądu Najwyższego – prof. Tadeusz Ereciński, sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego, a także wielu innych specjalistów i praktyków.

Samorząd studentów Wydziału Prawa i Administracji UW

 

14 ico

Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na II Prawniczych Targach Praktyk i Pracy jest w przeważającym stopniu reprezentowany przez Komisję Praktyk.

Główne spektrum działania Komisji Praktyk skupia się wokół pozyskiwania ofert praktyk i staży dla studentów. Członkowie Komisji podzieleni w zespoły, pracują cały rok akademicki, by liczba ofert dynamicznie wzrastała i swoją tematyką odpowiadała zainteresowaniom i oczekiwaniom studentów. Jest to działalność, którą Komisja prowadzi nieprzerwanie.

Jednym z głównych i już charakterystycznych projektów dla Komisji Praktyk są Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. Ogromna okazja do poznania prawniczego rynku pracy dla studentów jest także corocznym, pozytywnie zaskakującym wyzwaniem dla Komisji Praktyk. Razem z pozostałymi organizatorami, Komisja stara się aby każda następna edycja zakończyła się jeszcze większym sukcesem niż poprzednia.