Loading

71powrot

https://reassurance.eu/

REassurance to firma brokerska, specjalizująca się w zabezpieczaniu ryzyk prawnych, podatkowych i środowiskowych oraz zabezpieczaniu odpowiedzialności sprzedających w transakcjach M&A, nieruchomości komercyjnych oraz energetyki odnawialnej. Zespół REassurance składa się z międzynarodowego zespołu prawników oraz doradców podatkowych, którzy analizują ryzyka transakcyjne i znajdują alternatywne dla klasycznych form zabezpieczeń, rozwiązania ubezpieczeniowe. Praca w REassurance jest pracą w międzynarodowym środowisku, głównie w języku angielskim. Biura firmy znajdują się w Warszawie, Pradze i Budapeszcie.

Zespół REassurance wspiera Klientów i prawników przy największych transakcjach na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Silną pozycję na rynku CEE potwierdzają rekomendacje i nominacje do nagród przyznawane przez niezależne organizacje takie jak CEEQA, czy Europa Property.

W ostatnich latach można zaobserwować znaczący wzrost w zakresie nowych form zabezpieczania transakcji komercyjnych. Wskazany trend jest związany z rosnącą liczbą transakcji fuzji i przejęć w Polsce, inwestycjami zagranicznego kapitału na rynku polskim, złożonością transakcji oraz rosnącą świadomością podmiotów uczestniczących w transakcjach co do zalet związanych z ubezpieczaniem transakcyjnym. Z uwagi na to, ścieżka kariery w firmie brokerskiej staje się coraz częstszą alternatywą dla młodych prawników, oferując pracę w międzynarodowym środowisku, współpracę z podmiotami zagranicznymi oraz ciekawą opcją dla standardowej ścieżki kariery w kancelarii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o REassurance, zapraszamy do stoiska 71.