Loading

Kancelaria Prawna Baker McKenzie oferuje

płatny staż w zespole prawa ochrony konkurencji i konsumenta

Miejsce stażu: Warszawa

Zapraszamy do odbycia stażu w zespole prawa ochrony konkurencji i konsumenta w warszawskim biurze globalnej kancelarii prawnej Baker McKenzie, która jest jedną z najczęściej rekomendowanych kancelarii prawnych w Polsce i na świecie. Kancelaria zajmuje wysoką pozycję w prestiżowych międzynarodowych rankingach prawniczych, m.in. Chambers Global, Chambers Europe i Legal 500.

Co oferujemy:

 • odpłatny staż i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
 • merytoryczną pracę przy największych projektach prowadzonych na rynku polskim oraz międzynarodowym
 • współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie;
 • opiekę merytoryczną i wsparcie podczas stażu;
 • udział w szkoleniach i dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.

Kogo szukamy:

Studentów od IV roku prawa oraz absolwentów, którzy niedawno skończyli studia oraz którzy:

 • interesują się prawem konkurencji oraz posiadają znajomość prawa cywilnego i gospodarczego;
 • znają język angielski w sposób, który pozwala na swobodną pracę w środowisku anglojęzycznym;
 • są samodzielni i wykazują inicjatywę oraz mają dobrą organizację pracy;
 • są analityczni, lubią rozwiązywać problemy, szukają własnych rozwiązań oraz są uważni, dokładni i przywiązują wagę do szczegółów;
 • lubią pracować w zespole;
 • są gotowi do podjęcia współpracy od zaraz, w formule stacjonarnej.

Kandydatów spełniających wymagane kryteria prosimy o przesłanie CV w języku angielskim klikając na przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

—————————————————————————————–

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Kandydatów:

 

Informujemy Państwa że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa („Kancelaria”), zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez nas Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym będzie Kancelaria. Podanie informacji takich jak: (i) imię i nazwisko; (ii) dane kontaktowe; (iii) przebieg wykształcenia; (iv) przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości rozważenia Państwa kandydatury na wybrane stanowisko pracy.

Kancelaria przetwarza Państwa dane osobowe w celu prowadzenia rekrutacji pracowników, na podstawie Art. 6 ust. 1 pkt (a) lub (b) Ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych  2016/679 w zw. z art. 22(1) Kodeksu pracy.

Przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Kancelarię danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w zakresie przewidzianym w Kodeksie Pracy. W przypadku innych danych w zakresie przez Państwa wskazanym (np. zainteresowania, wizerunek), prosimy o umieszczenie oświadczenia o następującej treści: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym ponad zakres przewidziany przez przepisy prawa pracy a dodatkowo zawarte w przesłanych przez mnie dokumentach. Mam świadomość, że mogę wycofać zgodę w każdej chwili a cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem ”.

Jeżeli nie chcą Państwo aby Kancelaria  przetwarzała dodatkowe Państwa dane (np. zainteresowania, wizerunek), prosimy o nie umieszczanie ich w swoim CV i innych dokumentach rekrutacyjnych (np. list motywacyjny). Państwa dane będą przechowywane do końca procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, a gdy wyrażą Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od daty udzielenia zgody.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Kancelarię prosimy o umieszczenie w CV lub liście motywacyjnym oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Kancelarię w okresie najbliższych 12 miesięcy, np: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od daty zgody. Mam świadomość, że mogę wycofać zgodę w każdej chwili a cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem ”.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, oraz – jeśli zachodzą okoliczności przewidziane prawem – prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Państwa dane będą przetwarzane na podstawie zgody, mają Państwo również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem e-mail: recruitment.warsaw@bakermckenzie.com, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sprawie przetwarzania Danych osobowych przez Kancelarię.

 

W celu wykonania tych praw oraz w razie jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych, prosimy o kontakt z nami na adres email:  recruitment.warsaw@bakermckenzie.com.