Loading

59powrot

 

KIM JESTEŚMY?

Nasza Kancelaria powstała pod koniec 2016 roku i stanowiła efekt bliskiej współpracy jej wspólników – r. pr. dr Adama Soboty i adw. dr Jędrzeja Jachiry. Od początku filarem naszych działań było propagowanie zasadności roszczeń Frankowiczów i ich reprezentacja przed sądami w celu unieważnienia umów kredytów hipotecznych powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Byliśmy jedną z pierwszych kancelarii w Polsce, które odważyły się zainicjować takie postępowania, będąc od początku przekonanym o ich zasadności.

Od tamtej pory uzyskaliśmy 2.000 korzystnych dla naszych Klientów wyroków (zobacz: wygrane CHF), braliśmy udział w przełomowych rozstrzygnięciach takich jak m.in. pierwsze  prawomocne postanowienie o zabezpieczeniu przez zawieszenie spłaty kredytu we frankach, pierwszy w Polsce wyrok uchylający skutki przedawnienia roszczeń Frankowiczów czy wreszcie w pierwszych wyrokach oddalających nieuzasadnione roszczenia banków o korzystanie z kapitału. Staliśmy się kancelarią wyznaczającą trendy, będącą pionierem w tej dziedzinie od samego początku.

Dzięki szerokiemu zespołowi ekspertów, Kancelaria posiada również dalej idącą praktykę (zwłaszcza cywilną i karną). Zdobyte przed laty doświadczenie pozwoliło nam stać się kancelarią oferującą kompleksowe usługi.

Zobacz nasze specjalizacje!

CO OFERUJEMY?

Naszym Pracownikom, Aplikantom i Praktykantom oferujemy przede wszystkim samodzielność i rozwój. Specjalizujemy się w „sprawach frankowych”, ale wiążąc się z nami będziesz mieć okazję pracować też nad innymi sprawami np. z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, odszkodowań i ubezpieczeń społecznych, nieruchomości, karnego, pracy, czy szeroko rozumianej obsługi przedsiębiorców.

Bardzo ważnym aspektem naszej codziennej pracy jest współpraca zespołowa. Z naszą kancelarią związanych jest prawie 60 adwokatów i radców prawnych. Każdy z nich ma odmienną specjalizację i doświadczenie. Pozwala nam to działać swobodnie i efektywnie w wielu obszarach prawa, a także szybko reagować na nowopowstające potrzeby naszych Klientów. Dla Ciebie oznacza to, że będziesz mieć się od kogo uczyć i otrzymasz wsparcie merytoryczne w każdej sytuacji.

Innym naszym atutem jest mobilność. Część prawników pracuje na stałe we wrocławskiej siedzibie Kancelarii Sobota Jachira, ale wielu też na terenie całej Polski. Pozwala nam to zapewnić kompleksowe usługi prawne bez dodatkowych kosztów.

Wyróżnia nas również elastyczność. Swoje usługi możemy realizować dla Klienta w siedzibie Kancelarii za pośrednictwem telefonu, e-maila, czy komunikatorów online, Dzieje się tak dlatego, ponieważ stawiamy na innowacje i bezpieczeństwo. Pracujemy na najnowszym sprzęcie i w bezpiecznym środowisku.

Poza tym u nas możesz liczyć na

 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i zaangażowania,
 • premie i bonusy,
 • grafik dostosowany do Twoich potrzeb lub zadaniowy tryb pracy,
 • przyjazną atmosferę,
 • spotkania integracyjne.

KOGO SZUKAMY?

Jesteśmy jedną z najlepszych i największych kancelarii prawnych w kraju, dlatego szukamy Partnerów, którzy spełnią warunki:

 • skończonego III roku studiów,
 • dobrej orientacji w dziedzinach prawa będących naszymi specjalizacjami lub większości z nich,
 • dyspozycyjności pozwalającej na realizację powierzonych zadań,
 • otwartości na współpracę z członkami swojego zespołu roboczego oraz z innymi zespołami,
 • zaangażowania, samodzielności, otwartości na rozwój i chęci odkrywania nowych obszarów prawa,
 • możliwość nawiązania stałej współpracy.

Wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@sobotajachira.pl. Może nie będzie łatwo się do nas dostać, ale warto! 

WAHASZ SIĘ?

Daj się przekonać – obserwuj nas na naszych social mediach:

 

linkedin

facebook

instagram youtube
LinkedIn Facebook Instagram YouTube

Sprawdź też naszą stronę www, zwłaszcza AKTUALNOŚCI i BLOG.