Loading

powrot
MFW Fiałek
Polna Corner
ul. Ludwika Waryńskiego 3A
00-645 Warszawa
+48 22 411 11 00

Obserwuj nas na LinkedIn

2023 mwf fialek

Rozwijaj swoją karierę w doświadczonym zespole M&A kancelarii MFW Fiałek!

MFW Fiałek to kilkunastoosobowy zespół wyspecjalizowany w doradztwie transakcyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem fuzji i przejęć, sprzedaży przedsiębiorstw, doradztwa na rzecz funduszy private equity oraz venture capital, restrukturyzacji, a także ofert publicznych i transakcji rynku kapitałowego.

Doradzamy krajowym i zagranicznym przedsiębiorcom, instytucjom finansowym, w tym funduszom private equity, bankom, instytucjom publicznym, a także firmom z branży nieruchomości – deweloperom, inwestorom. Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz bogate doświadczenie zdobyte dzięki dziesiątkom zrealizowanych transakcji, w tym w ramach współpracy z renomowanymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi.

Jakość świadczonych przez nas usług była wielokrotnie doceniana – zarówno Kancelaria, jak i prawnicy zdobywali liczne nagrody przyznawane przez fachowe wydawnictwa i rankingi, jak IFLR1000, Chambers & Partner czy Legal500. W 2022 roku znaleźliśmy się w gronie finalistów The Lawyer European Awards w kategorii European Specialist Law Firm of the Year, a także zostaliśmy finalistą konkursu Nagrody PSIK, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.

Zapraszamy na praktyki letnie!

Studiujesz prawo? Bliskie Ci są zagadnienia fuzji i przejęć, chcesz poznać transakcje od środka i wziąć udział w badaniu due diligence? To właśnie nadarzyła się okazja! Zapraszamy na praktyki do MFW Fiałek.

Jeśli:

 • Jesteś na IV lub V roku;
 • Prawo handlowe nie jest Ci obce;
 • Posługujesz się językiem angielskim w terminologii prawniczej, zarówno w mowie jak i piśmie;
 • Umiesz dobrze organizować pracę własną;
 • Lubisz pracować w zespole;
 • Masz masę pozytywnej energii.

To oferta ta jest właśnie dla Ciebie!

Co oferujemy?

 • Miesięczne, płatne praktyki w okresie od lipca do września z możliwością nawiązania stałej współpracy po ich zakończeniu;
 • Ciekawe projekty – będąc u nas będziesz brać udział w interesujących i prestiżowych projektach. Na co dzień będziesz współpracować z polskimi i międzynarodowymi klientami.
 • Szkolenia – od pierwszego dnia stawiamy na doskonalenie i rozwój kompetencji. System cotygodniowych szkoleń wewnętrznych (zwanych u nas edukacją M&A), prowadzonych przez Partnera i Counsel’i Ci to umożliwi.
 • Opiekę Mentora – zostanie Ci przydzielony Mentor, który nie tylko zadba o Twój rozwój, zapewni różnorodne zadania, ale pozwoli również odnaleźć się w naszej rzeczywistości.
 • Rozwój zawodowy – u nas rozwój to nie slogan. Szkolenia, mnogość i różnorodność projektów oraz wsparcie Partnera w codziennej pracy sprawia, że rozwinięcie skrzydeł i zdobycie wiedzy przychodzi z dużą łatwością.
 • Nowoczesne i wygodne biuro w świetnej lokalizacji – nasze biuro znajduje się przy Rondzie Jazdy Polskiej, w kameralnym biurowcu. Bliskość stacji metra (Politechnika) oraz przystanków tramwajowych i autobusowych sprawia, że dotarcie do biura nie stanowi żadnego problemu. A od lipca 2023 r. przeprowadzamy się do nowoczesnego biura w budynku Widok Towers, znajdującego w ścisłym centrum, przy Rondzie Dmowskiego.
 • Integrację, przyjazną i swobodną atmosferę pracy – bardzo ważne jest dla nas wspólne spędzanie czasu w swobodnej i przyjaznej atmosferze, także poza Kancelarią. Dlatego często wspólnie wychodzimy, wyjeżdżamy czy świętujemy urodziny. Jesteśmy fajnymi, młodymi i ambitnymi ludźmi, dla których ważne jest to, by każdy czuł się u nas dobrze.

Jak aplikować?

Wyślij nam swoje CV w języku polskim lub angielskim, na adres rekrutacja@mfwfialek.com, w tytule wpisując „Praktyki Letnie”. Nie zapomnij również o klauzuli o wyrażaniu zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.

Po więcej informacji o nas zajrzyj na www.mfwfialek.com

Aktualne oferty pracy: https://mfwfialek.com/kariera/

A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o pracy w kancelarii, przyjdź do naszego stoiska nr 42 i porozmawiaj z prawnikami, którzy opowiedzą Ci, czym jest praca przy projektach M&A.

Czekamy na Ciebie!