Loading

59powrot

 

SZKOŁA LEGAL ENGLISH Z PASJĄ!

Cześć! Witamy Cię w szkole języka angielskiego prawniczego Saturday School! Chcielibyśmy Ci zaoferować autorskie, specjalistyczne kursy Legal English, dedykowane dla prawników, aplikantów i studentów prawa. Sami jesteśmy doświadczonymi prawnikami i lektorami-pasjonatami, dlatego znamy i rozumiemy Twoje potrzeby językowe. Nasze kursy oferują idealne połączenie treści na wysokim poziomie merytorycznym i swobodnej, kreatywnej atmosfery. Na zajęciach poruszamy tematy przydatne w Twojej codziennej pracy z zagranicznymi klientami w realiach polskiego obrotu prawnego. Wszystkie zajęcia prowadzimy w wygodnej formie online. Zobacz jak możemy podnieść Twoją znajomość prawniczego języka angielskiego i otworzyć nowe możliwości w karierze!

NASZE KURSY ANGIELSKIEGO PRAWNICZEGO:

 • Introduction to Legal English– kurs odświeżający ogólny angielski i wprowadzający w świat Legal English. Zajęcia mają na celu zwiększenie przydatnych dla prawnika umiejętności z zakresu ogólnego języka angielskiego, w oparciu o interesujące materiały dotyczące różnych dziedzin prawa, co umożliwia jednoczesne nabycie podstawowej wiedzy z zakresu Legal English.
 • Legal English for Polish Lawyers- flagowy kurs szkoły oparty na tłumaczeniach oryginalnych dokumentów prawnych z różnych dziedzin prawa. Poznane na kursie obszerne słownictwo pozwala na dokonywanie samodzielnych przekładów oraz pomaga w swobodnym udzielaniu porad prawnych anglojęzycznym klientom.
 • Conversations for Lawyers– nasz autorski kurs konwersacyjny rozwijający umiejętność swobodnego stosowania Legal English przede wszystkim w mowie. Na zajęciach udzielamy ustnych porad prawnych, prowadzimy dyskusje o prawie stymulowane ciekawymi treściami, negocjujemy warunki umów, a także prowadzimy symulację rozprawy.
 • TOLES Higher Preparation– intensywny kurs przygotowujący do uzyskania honorowanego na arenie międzynarodowej certyfikatu TOLES (Test of Legal English Skills), potwierdzającego znajomość Legal English. Kurs pozwala oswoić się ze strukturą i wymaganiami testów TOLES oraz wszystkimi typami zadań egzaminacyjnych i technikami ich rozwiązywania.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • Pasjonuje nas Legal English! Od wielu lat badamy, wykorzystujemy zawodowo i przybliżamy innym Legal English. Język angielski od zawsze był nam bliski, ale dopiero wybór studiów prawniczych i połączenie obu tych sfer okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Legal English ma w sobie niezwykłą magię, zaklętą w bogatej historii i tradycji, specyficznym, branżowym słownictwie oraz swoistej gramatyce. Wyrusz z nami w niezwykłą podróż, w której język angielski spotyka się z polskim prawem!
 • Uwielbiamy prowadzić te zajęcia! Nic nie jest w stanie oddać tej atmosfery, gdy mała, zgrana grupa podejmuje wspólną intelektualną walkę z przygotowanym przez nas materiałem 🙂 Powyższe przekłada się na wysoką merytorycznie, ale jednocześnie luźną, otwartą i kreatywną atmosferę każdych zajęć. Dzięki temu nie straszne są nam wieczorne godziny spotkań, a uczestnictwo w kursie językowym po całym dniu prawniczej pracy nie stanowi dla Ciebie przeszkody, tylko jest ekscytującą przygodą.
 • Autorskie, przemyślane materiały! Na zajęciach nie korzystamy z pliku kserówek zaczerpniętych z różnych podręczników. Lubimy tworzyć własne materiały dydaktyczne i jesteśmy w tym dobrzy (w każdej grupie na studiach jest taka osoba, od której pożycza się notatki, w naszych – to byliśmy my ;). W przemyślany sposób konstruujemy programy naszych kursów, tak że do wszystkich materiałów łatwo jest Ci wrócić nawet po kilku latach, aby rozwiązać problem tłumaczeniowy, który nagle się pojawił w praktyce zawodowej.

NEED MORE INFO?

 • Spotkaj się z nami na Targach na stoisku nr 59 i odbierz zniżkę na nasze kursy!
 • Znajdziesz nas też w punkcie konsultacji CV, gdzie porozmawiamy o Twoim CV po angielsku!
 • Odwiedź naszą stronę www: saturdayschool.pl, na której znajdziesz więcej informacji o nas i o naszych kursach
 • Obserwuj nasze działania w social mediach:

Facebook – link:     https://www.facebook.com/profile.php?id=100064495100707

Instagram – link:     https://www.instagram.com/saturdayschool.pl/

SEE YOU IN CLASS!