ASYSTENT/ASYSTENTKA

Student/ka III – V roku

Miejsce pracy: Warszawa

 

Dołącz do zespołu Działu Prawa Gospodarczego!

Z kim będziesz pracować?

Z prawnikami, którzy mówią „prawo działa”, którzy projektują ścieżki postępowania i jasno wskazują, który z możliwych scenariuszy przyniesie największą korzyść, którzy rozumieją dynamiczne zmieniające się otoczenie biznesowo-prawne.

Co będziesz robić?

Sporządzać projekty pism, dokumentów, opiniować umowy i dokumentację korporacyjną, pomagać w budowaniu strategii na prowadzenie danego projektu, przygotowywać artykuły i opracowania z obszaru prawa gospodarczego.

Czego oczekujemy?

Realnego zainteresowania zagadnieniami z zakresu prawa handlowego, cywilnego, znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie komunikacji z Klientem, otwartości na nowe wyzwania, skrupulatności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań, dyspozycyjności na poziomie 3 dni w tygodniu.

Mile widziane jest doświadczenie w praktycznym stosowaniu przepisów z zakresu prawa handlowego.

Co oferujemy?

Możliwość zdobycia doświadczenia w  jednej z największych kancelarii w Wielkopolsce, płatne praktyki, przestrzeń na samodzielność, rozwój zawodowy oraz osobisty – bo dostajesz merytoryczne zadania, możliwość publikacji artykułów, udziału w szkoleniach i eksperckich konferencjach, zrozumienie dla Twoich potrzeb łączenia nauki z pracą, dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia medycznego, lektoraty z języka angielskiego, możliwość zaangażowania w działania CSR realizowane w ramach kancelarii

Co zrobić?

Wyślij swoje CV na adres kariera@filipiakbabicz.com. W tytule wiadomości wpisz ASYSTENT Dział Prawa Gospodarczego.

Twoje dane osobowe jakie zamieścisz dokumentacji będziemy przetwarzać jedynie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 RODO. Dane usuniemy po zakończeniu procesu rekrutacji na ww. stanowisko. Odbiorcami danych będą jedynie podmioty, które zapewniają dla nas IT. Masz prawo do dostępu do swoich danych i uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Masz też prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Przysługuje CI również prawo do złożenia skargi do organu nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

 

CZEKAMY NA CIEBIE!