Loading

powrot

 

 

LegalKraft jest nowoczesną, dynamiczne rozwijającą się butikową kancelarią prawną. Pomimo, że pod tą nazwą działamy na rynku dopiero od 3 lat, nasza praca i zaangażowanie zostały wielokrotnie zauważone i docenione w międzynarodowych rankingach firm prawniczych, m.in. Chambers Europe i The Legal 500. Ponadto już dwukrotnie znaleźliśmy się w rankingu Magazynu Forbes jako jedna z najlepszych firm prawniczych w Polsce w branży nieruchomości (2022 r. i 2023 r.) jak również jako jedna z najlepszych kancelarii prawnych w zakresie prawa korporacyjnego / fuzji i przejęć oraz podatków (2023 r.).

Zespół LegalKraft liczy obecnie około 20 osób, a jego członkowie to wysoko wykwalifikowani prawnicy biznesowi z dużym doświadczeniem w doradzaniu międzynarodowym klientom, posiadający niejednokrotnie wieloletni staż pracy w najbardziej uznawanych kancelariach w Polsce. Specjalizujemy się w transakcjach nieruchomościowych oraz M&A, doradztwie korporacyjnym, podatkowym i procesowym. Naszymi klientami są głównie międzynarodowe korporacje w tym wiodące marki z branży nieruchomości, fundusze inwestycyjne i spółki giełdowe. Pracujemy dla europejskich klientów, zwłaszcza z regionu Skandynawii i krajów bałtyckich, oraz dla dużych polskich firm.

W LegalKraft stawiamy na kreatywność, brak hierarchii i nie boimy się nieszablonowych rozwiązań. Work-life balance to dla nas nie pusty slogan. To część naszej tożsamości.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu, świadomości kulturowej i zgranemu Zespołowi, staliśmy się kancelarią pierwszego wyboru dla wielu klientów z krajów skandynawskich.

Biuro LegalKraft znajduje się w kamienicy przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie (niedaleko stacji metra Politechnika). Zachęcamy na początek do odwiedzin naszej strony internetowej: https://legalkraft.pl/

PROGRAM PRAKTYK W LEGALKRAFT

Na praktyki w LegalKraft zapraszamy studentów:

  • po ukończeniu III roku prawa;
  • bardzo dobrze posługujących się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • cechujących się dokładnością i samodzielnością;
  • dociekliwych i otwartych team playerów;
  • dyspozycyjnych co najmniej 3 dni w tygodniu;
  • ambitnych, odważnych i kreatywnych.

Dodatkowym atutem kandydatów będą ich pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte w kancelariach prawnych lub firmach doradczych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: careers@legalkraft.pl wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Po zakończeniu praktyk najlepszym praktykantom oferujemy możliwość dalszej współpracy, pogłębiania wiedzy i współtworzenia naszego Zespołu.

WSPÓŁPRACA Z LEGALKRAFT

Jesteśmy również otwarci na współpracę z doświadczonymi prawnikami i osobami, które administracyjnie chciałyby wspierać Zespół LegalKraft.

Wszystkich zainteresowanych pracą lub współpracą z LegalKraft zapraszamy do kontaktu. Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: careers@legalkraft.pl wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informacje o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdują się na stronie: https://legalkraft.pl/privacy-notice/

LEGALKRAFT W SOCIAL MEDIA

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/legalkraft

 

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO LEGALKRAFT – NASZE ŻÓŁTE DRZWI STOJĄ DLA WAS OTWOREM!